• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA ZŠ

• 21. 4. 2024
        • Vážení rodičia, milí budúci prváci!

Srdečne Vás pozývame na ZÁPIS  žiakov do 1. ročníka na školský rok 2024/2025,ktorý sa uskutoční v základnej škole dňa 29. apríla 2024 (pondelok) v čase o 09.00 hod. v I. triede. Ostatné  pokyny Vám  budú zverejnené v materskej škole.

Zápis sa uskutoční za prítomnosti detí a ich rodičov.

Po dohode s vedením školy (t. č.: 0904 380650) je možné zapísať dieťa aj v inom termíne.

Vyplnenú a odoslanú  ELEKTRONICKÚ PRIHLÁŠKU vytlačte a podpísanú oboma rodičmi doneste v deň zápisu.

Ak nemáte možnosť prihlášku vytlačiť, tak ju len vyplňte a odošlite.Zároveň nám túto skutočnosť oznámte na t.č.:  0904 380650

Rodičia, ktorých deti budú pokračovať v plnení  povinného predprimárneho vzdelávaniav materskej škole, oznámia túto skutočnosť  v závere prihlášky prostredníctvom poznámky.

V deň zápisu je potrebné doniesť vyplnenú prihlášku podpísanú obidvoma rodičmi(zákonnými zástupcami), rodný list dieťaťa a občiansky preukaz rodiča.