• Zápis do 1. ročníka ZŠ

• 24. 4. 2023
        • Vážení rodičia, milí budúci prváci!

Srdečne Vás pozývame na zápis žiakov do 1. ročníka na školský rok 2023/2024, ktorý sa uskutoční  v základnej škole dňa 27. apríla 2023 (švrtok) v čase od 10:30 do 11:45 v I. triede ZŠ.

Ponúkame aj možnosť vopred si rezervovať presný čas zápisu na tel. č.: 0904 380650 (Mgr. Helena Kormošová – učiteľka poverená vykonaním zápisu).

Zápis sa uskutoční za prítomnosti detí.

Po dohode s vedením školy (t. č.: 0904 380650 ) je možné zapísať dieťa aj v inom termíne.

V deň zápisu je potrebné doniesť vyplnenú prihlášku podpísanú obidvoma rodičmi (zákonnými zástupcami), rodný list dieťaťa a občiansky preukaz rodiča.

Vyplnenú a odoslanú  elektronickú prihlášku  (kliknite nižšie na odkaz) vytlačte a podpísanú doneste v deň zápisu.

Ak nemáte možnosť prihlášku vytlačiť, tak ju len vyplňte a odošlite. Zároveň nám túto skutočnosť oznámte na t.č.:  0904 380650 .

Rodičia, ktorých deti budú pokračovať v plnení  povinného predprimárneho vzdelávania v materskej škole, oznámia túto skutočnosť  v závere prihlášky prostredníctvom poznámky.

ELEKTRONICKÁ PRIHLÁŠKA